אפקטיביות השיווק בגוגל

אתה כאן: דף הבית  > קידום אתרים  > אפקטיביות השיווק בגוגל

למי אין כיום ספק? לרובם ככולם. כיום, (כמעט) כולם מבינים, כי זירת המסחר והעסקים הגדולה ורבת ההשפעה ביותר היא רשת האינטרנט. נוכחות בה היא תנאי הכרחי להצלחה בכלל ולהצלחה עסקית בפרט. ניצול ומיצוי הפוטנציאל הבלתי נדלה הגלום בה מהווה חלק בלתי נפרד מהשיווק. האפשרות להגיע אל מספר שלא ייספר מרוב של לקוחות פוטנציאליים הופכת את ההשקעה בשיווק במנועי החיפוש בכלל ובגדול ובחזק שבהם, גוגל, בפרט לא רק לכדאית ומשתלמת אלא להכרחית. לבלתי ניתנת לוויתור.

על מנת להעצים את אפקטיביות השיווק בגוגל ולמקסם אותה חשוב ומומלץ לפנות אל חברות שיווק באינטרנט- חברות המתמחות, מאומנות ומיומנות, בניצול כל ערוצי השיווק הרלוונטיים במנוע החיפוש העצמתי ביותר ברשת.

חברות המתמחות בשיווק באינטרנט מגבשות אסטרטגיה שיווקית על פי חקר וניתוח מקדים ולמעשה ניתוח מתמשך, עקבי ורצוף של ביצועים.

אפקטיביות השיווק ניתנת למדידה על פי מדדים שונים, אשר מתאפיינים על פי תשובות לשאלות בסיסיות כגון: מי הלקוחות המגיעים אל האתר? מה הם מחפשים בו? מה פרופיל הגלישה שבהם? מה הצרכים והרצונות שלהם? מה הציפיות שלהם? כיצד ומהיכן הם מגיעים לאתר שלכם? מה שיעור ההמרות?

תשובות לשאלות אלה מאפשרות ללקוח לבחון עצמו ולהיווכח האם המצב הנוכחי תואם את היעדים העסקיים שהציב לעצמו, האם ניכרת מגמת שיפור, האם מספר הכניסות לאתר משביע רצון, כיצד ניתן להגדיל את מספרם של הנכנסים, האם נדרשת פעולת קידום ממומן לאתר כתוספת לקידום האורגני שלו ועוד.

קיומם של פרמטרים כמותיים מדידים מאפשרת להידרש אל סוגיית האפקטיביות באופן ישיר, מושכל ואפקטיבי. ניתן וחשוב לבצע התאמות ושינויים, שיפורים ושדרוגים תוך כדי תנועה.

חשוב לציין, כי גוגל הוא כיכר העיר של הכפר הגלובאלי (להלן: העולם כולו…). הכול פוקדים אותו. הכול מתכנסים בו . הוא הזירה האידיאלית לחשיפה, להפגנת נוכחות, לטביעת חותם. גוגל פותח אפשרויות בלתי נדלות לכל משווק להיראות, להציג את המוצר את השירות, למשוך לקוחות.

ככל שהנוכחות שלכם ברשת עמוקה ורחבה יותר, כך ניתן למנף את האתר שלכם ולמעשה את המוצר או את השירות שאתם מציעים במגוון הפלטפורמות הקיימות ברשת, אשר גוגל הוא החזקה והאפקטיבית ביותר בהם.

ככל שתרבו להיחשף באתרים, בפורומים, בבלוגים, ברשתות חברתיות; ככל שהקישורים שלכם יהיו רלוונטיים יותר לתחום העיסוק שלכם; ככל שתייצרו תנועה אל ומתוך האתר שלכם – כך יגבר הסיכוי לאפשרות לנצל באופן מיטבי את השיווק שלכם במנוע החיפוש גוגל. במידה ואין ברשותכם אתר אינטרנט, ניתן לבנות דפי נחיתה ייעודיים, בהם הגולש ינחת במהלך הקמפיין.

עם זאת חשוב לציין ולהדגיש, כי לא כמות הייצוגים הווירטואליים שלכם ברשת היא הקובעת את האפקטיביות של השיווק; חשוב שהנוכחות שלכם תהיה איכותית, חדשנית, מקורית, מייצרת עניין וערך לגולשים, נותנת להם מידע חדש, עדכני, שעונה על צרכיהם, דרישותיהם, רצונותיהם וציפיותיהם. ככל שתעשירו אותם בתוכן ( "התוכן הוא המלך"- במירכאות ובלעדיהם, זוכרים?) כך תגבר האפקטיביות של האתר שלכם וממילא גם האפקטיביות של שיווקו באמצעות גוגל. בהצלחה!

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *