אתר מעוצב הוא אתר מקודם

אתה כאן: דף הבית  > עיצוב אתרים, קידום אתרים  > אתר מעוצב הוא אתר מקודם

עד לפני שנים מספר היה העיצוב הגרפי והמבני של האתר פרט שולי עבור מקדמים ובוני אתרים רבים. האמונה הרווחת סברה כי העיצוב הגרפי הוא שלב משני לבניית קישורים איכותיים ויצירת תוכן בעל ערך מוסף.

לאחר לא מעט ויכוחים בתחום נוסף לגוגל האלגוריתם החדש ששמו פינגווין ושינה כליל את כללי המשחק. הפינגווין אחראי על הצלחת הקידוד באתר שלכם ובזכותו תוכלו להמריא גבוה או לנחות ישירות לדף השני או השלישי של גוגל, ובמקרים חמורים יותר אפילו לצאת מהדירוג.

כשהחוקים משתנים, גם המשחק עצמו כבר לא מה שהוא היה בעבר. כיום מקדמי אתרים יודעים כי עליהם לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם המעצבים על מנת ליצור אתר מקודד היטב ומעוצב כהלכה. בשל החשיבות הרבה של עיצוב מקצועי – אין להתפשר על מקצועיותה של חברת עיצוב אתרים.

שביעות הרצון של הגולשים היא החשובה ביותר

כיום, כמעט שאי אפשר לדבר על קידום אתרים מבלי להזכיר את המושג רלוונטיות. גוגל למעשה עושה את מרב המאמצים על מנת לעקוב ולהתחקות אחר דפוסי התנהגות של גולשים ולאתר היכן הם מגלים שביעות רצון גדולה יותר. כשהלקוח שלך מחליט בתוך חמש שניות בלבד אם להישאר באתר או לעזוב, העיצוב הוא הכלי המשמעותי ביותר שלך.

עיצוב – השפה האינטואיטיבית ביותר

עיצוב גרפי מדבר אל המוח האנושי בצורה אינטואיטיבית. עיצוב מקצועי הוא לא רק סטייל. עיצוב מקצועי כולל סימטריה נכונה ושימוש בשפות עיצוביות מתקדמות, שימוש ב- Jquery, CSS3 או Html5 ויישום הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום העיצוב. שימוש ב- Html5 מבטיח התאמה מקסימלית לכל סוגי הניידים כך שכל גולש באתר יוכל ליהנות מהתנאים הטובים והנוחים ביותר בכל ממשק.

שמירה על סטנדרטים גבוהים

רק עיצוב המבוסס על סטנדרטים גבוהים הינו כלי אשר יכול להביא את האתר להצלחה משמעותית. חשוב לפיכך, לבחור חברת עיצוב אתרים המתמחה בעיצוב מחד ובקידוד האתר מאידך. כך ניתן למפות את האתר באופן מקצועי וכל יתרונותיו ינוצלו בצורה הטובה ביותר.

העיצוב כבר אינו מהווה כיום גורם שולי בקידום – נהפוך הוא. עיצוב האתר הינו בין הגורמים המשמעותיים והמכריעים ביותר בהצלחת האתר בדירוג של גוגל. כאשר האלגוריתמים של גוגל יזהו תנועה ערה באתר הוא מיד יקודם. בין העקרונות הראשוניים אותם חשוב ליישם בעת עיצוב אתר הוא עקרון המקצועיות  והדיוק.

מקצועיות ודיוק בעיצוב האתר

בחירה במעצב הינה משימה משמעותית אשר תשפיע רבות על הצלחתו של אתר האינטרנט. על מנת לקדם את האתר בצורה מוצלחת חשוב להימנע מעומס מיותר המביא לירידה בדירוג של גוגל. לאחרונה "העיפה" גוגל מהדירוג שלה אתרי אינטרנט שכללו יותר מדי פרסומות ובאנרים. אין ספק כי עומס מאט את האתר אולם גרוע מכך, הוא פוגע בקידום שלו. על מנת להצליח במלאכת הקידום יש לבחור מעצבי אתרים מקצועיים ומנוסים היטב.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *