בלוגים וקהילות לקידום אתרים

אתה כאן: דף הבית  > קידום אתרים  > בלוגים וקהילות לקידום אתרים

אמנם אנחנו נמצאים בסביבה טכנולוגית שמקלה על ההתנהלות שלנו בשגרה העסקית. אך זוהי סביבה שמשתנה כל הזמן ויש לכך יתרונות וחסרונות. החיסרון העיקרי נובע מהקושי לעקוב בזמן אמת אחר כל השינויים התכופים, העדכונים וההמצאות החדשות, שלא לדבר על החידושים בשיטות ניטור ופיקוח, על הגיוונים ועל הטיפים בטכניקות של קידום אתרים ושיווק דיגיטלי ועוד. זהו עולם שלם שתופס מקום מרכזי בחברה, ואנשי מקצוע חייבים להתעדכן בו בזמן, אחרת לא רק שיאבדו לקוחות אלא גם יגרמו להם נזק. ואילו היתרון הוא שכל המידע נמצא זמין באינטרנט, והוא מתומצת ומתחדד כל הזמן על ידי אחרים. ברשת פועלות פלטפורמות תוכן שנחשבות אמינות ומקצועיות שמספיק לעקוב אחריהם בשביל להתעדכן בזמן רק במה שבאמת חשוב והכרחי מבלי להתפזר.

הפלטפורמות האלה יכולות להיות בלוגים, פורומים וקהילות בנושא קידום אתרים. אספנו עבורכם כמה כאלה שחובה לעקוב אחריהם ושיספקו לכם את המידע העדכני ביותר בזמן קצר. זוהי הדרך הטובה ביותר לשמור על העדכנות, כיוון שהיא גם חוסכת זמן.

בלוגים מעניינים

בבלוג של אליאבוס מוצגים מאמרים וניתנות אפשרויות לפתוח דיונים שונים על המידע המובא באתר. האתר מעדכן בתמציתיות ובענייניות על השינויים המתרחשים בעולם הווירטואלי, כמו עדכונים חדשים שהוציאה גוגל, מתפרסמות בו באופן שוטף ידיעות על קידום אתרים ועוד.

בלוג קידום אתרים של גביש מביא מאמרים רבים לכל מי שרוצה ללמוד יותר על אופטימיזציה וקידום אתרים, כולל מאמרי יסוד על קידום אתרים עצמו ו-SEO. מומלץ גם למתחילים שרוצים לקרוא על כך.

הבלוג של פאבל הוא אתר שהוא הרבה יותר מבלוג, הוא קהילה ומקור מידע אמין ופעיל מאוד, שמפרסם לא רק מאמרים אלא גם מאפשר לנהל דיונים ערים שבהם מוחלף מידע.

קהילות שכדאי להצטרף אליהן בפייסבוק

היתרון של פייסבוק ידוע ומוכר, הקבוצות שם זמינות ונגישות מאוד והנוטיפיקיישנז עוזרים לכם לעקוב בזמן.

בקבוצת הכל על גוגל אנליטיקס מתפרסם מידע רב על גוגל אנליטיקס וכיצד להתמודד אתו ועם שאלות שצצות תוך כדי עבודה.

בקהילת קידום אתרים מקצועי פועלים אנשים מקצועיים מאוד, מנוסים ובעלי מידע רב שאין להם בעיה לחלוק אותו אתכם. השתמשו בהם!

מקצועני פרסום בגוגל הוא שמה של קהילת מקצוענים שחולקים זה עם זה את המידע הכי עדכני על גוגל וקידום אתרים. מלבד דיונים מקצועיים עם מונחים וטכניים אפשר למצוא שם הערכות, פוסטים של בלוגים מקצועיים ומאמרים שמשתפים את הידע והתובנות שהגיעו אליהם עם כולם.

blog.seo-up.co.il מקבץ מאמרים ועדכונים מעולם קידום האתרים שנותן טיפים ומתעדכן בקביעות. מתאים הן למתחילים והן למנוסים בתחום.

כפי שניתן לראות הפלטפורמות מציעות שני אפיקים מרכזיים להתעדכנות שוטפת, מצד אחד, צריכת מידע. מצד אחר, ניתן גם להתייעץ ולשאול שאלות בפורומים שבהם פועלות קהילות מגובשות שעוסקות בתחומים אלה ולהחליף את הידע שלכם עם ידע של אחרים.

 

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *