בניית אתר אינטרנט - איך להתחיל?

אתה כאן: דף הבית  > בניית אתרים  > בניית אתר אינטרנט - איך להתחיל?

בניית אתרי אינטרנט הוא תחום מסובך אם אין לך ידע גדול מאוד בו. לא תוכל להתקרב לתחום של בניית אתרי אינטרנט אם אתה לא עוסק ומעמיק בו במשך שנים רבות. גם אז, הסיכויים שתוכל להביא תוצר טוב ולהלעלות אותו לאינטרנט הם קלושים. הסיבה העיקרית היא שצריך המון המון נסיון, שלרוב בעלי העסקים הרוצים אתר יצוגי ומעולה שיציג את תדמיתם בצורה הטובה והנוחה ביותר אין. אז מה אפשר לעשות בנושא כזה? פשוט מאוד, לפנות לחברה שעוסקת בבניית אתר אינטרנט ולעבוד איתה, גם אז התהליך מאוד לא פשוט, להלן הסבר.

בניית אתר – איך מקימים

פשוט מאוד, הקמת אתרים לאינטרנט הוא תחום שחברות רבות עוסקות בו, השוק גדול וההצעות רבות, הבעיה האמיתית היא שרוב החברות המציעות בניית אתרי אינטרנט הן חברות לא טובות שמספקות תוצאות גמר רעות, לא טכנולוגיות ובטח שלא מתאימות לאתר תדמית לבית עסק, בדיוק כמו שלך. מזל שיש חברה אחת שיכולה להבטיח לך אתר ברמה הגבוה ביותר, עם עיצוב חדשני, מערכת ניהול תוכן מהטובות שיש, יחודיית ומשכוללת, צוות איכותי ושירות בכל שעות היממה!

אז מה חברת WebOn עושה בעצם?

אנחנו ב-WebOn, חברת בניית אתרים באינטרנט, אחראיים לבניית אתר אינטרנט שיווקי או תדמיתי לכל בית עסק. תהליך הבניה אורך זמן קצר ובנוסף מתבצע בהתאמה מלאה לפנטזיה האישית שלך כלקוח! לאחר התאמה אישית לצרכים שלך האתר עובר אפיון, עיצוב, התאמה למערכת בניית אתרי אינטרנט שלנו, המציעה שליטה מלאה על תוכן האתר בכל זמן שהוא, אפילו בלי שום ידע קודם בכתיבת קודים, או בבניית אתר אינטרנט בקלות כל כך רבה!

למה אני צריך אתר אינטרנט? למה זה יעזור לי?

מה זאת אומרת? אתר אינטרנט זו הדרך המהירה והטובה ביותר לקידום העסק שלך ומציאת לקוחות פוטנציאלים, אתר האינטרנט מאחסן את כל המידע העסקי הדרוש עליך ומשמש כ-כרטיס ביקור בעולם .האינטרנטי. בניית אתר אינטרנט זו דרך חכמה וייחודית לקידום עסקיך ברשת

איך בכלל יגיעו אלי לקוחות? זה לא דורש קידום אתרים?

חלק מהעבודה שלנו ב-WebOn היא לקדם את אתרך במנועי החיפוש השונים באינטרנט בשימוש עם מיטב ממומחי קידום האתרים בארץ. החברה שלנו מציעה את השיטות הטובות ביותר שקיימות כיום בשוק קידום האתרים ואנחנו מציעים את הקידום כחלק מהחבילה שלנו. רוב החברות המציעות בניית אתרי אינטרנט, לא כוללות את תהליך הקידום שהוא תהליך הדורש המון השקעה וזמן בקרבות נגד המתחרים שלך.

מי לא רוצה להיות מספר אחד נגד המתחרים שלו? הקידום הוא מה שמנצח!

אוקיי אני רוצה את שירותכם כחברה לבניית אתרי אינטרנט, איך מתחילים?

לאחר שיחה עם נציגי החברה והעברת הרעיון הכללי של האתר, תוך שיתוף עם רעיונות אישיים לפיצ’רים, תוספות, עיצוב ותוכן, מתחיל תהליך העבודה. בו אנחנו מאפיינים את אתרך, יוצרים סקיצה עיצובית ראשונית ולאחר מספר התאמות אחרונות כל האתר עובר למעצה הגרפי. המעצב הגרפי יוצר גרסא סופית מלוטשת לאתרך, אחר כך, מבחינה עיצובית אתרך מוכן.

משם, האתר שלך עובר למקודד, הוא מתאים את העיצוב למערכת ניהול התוכן הייחודית שבאתר (יש לציין שהרבה חברות העוסקות בתחום בניית אתרים באינטרנט לא מציעות מערכות ניהול תוכן יחודיית הנבנו על ידן וכן מערכות משוכללות ואיכותיות) האתר מוכן להעלאה. תהליך הקידום מתחיל ולאחר הזנת התוכן לאתר הוא לחלוטין מוכן לתפקוד יום יומי. תמיד תוכל ליצור קשר ולבקש עזרה בכל נושא שהוא, גם אם זה בעיה במערכת וגם אם זו עצה, אנחנו נהיה כאן תמיד לשירותך.

אבל איך האתר יעלה לרשת? אני צריך אחסון ודומיין, לא?

לא, חלק מהחבילה שלנו היא גם האחסון החינמי והדומיין שאתה רוצה למשך שנה. דבר נוסף שמפריד אותנו מחברות אחרות. אנחנו רוצים שאתה תרגיש הכי בבית שבעולם כאשר אתה מקים את האישיות העסקית האינטרנטית שלך ובשביל זה אנחנו כאן, כדי להקל ולא להקשות.

לסיכום, בניית אתרי אינטרנט זה תחום מסובך, זה תחום שלא קל להצליח בו בלי מישהו שכבר מבין. הדרך הטובה ביותר היא באמת להסתמך על WebOn, להשתמש בשירותים המעולים שלה ופשוט להקים את האתר התדמיתי הכי טוב שתוכל להשיג במחירים כה נמוכים ונוחים לכל כיס. אנו מברכים אותך ברכת הצלחה בהקמת אתרך ומקווים לראותך כאחד מלקוחותינו בחברה.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *