דור 4 – לא מחכים לאף אחד !

אתה כאן: דף הבית  > כללי  > דור 4 – לא מחכים לאף אחד !

העידן המתקדם אשר כולל פעילות בלתי פוסקת ברשתות החברתיות, גלישה באתרי האינטרנט הרבים, צפייה בקבצים, צילום תמונות, צילום סרטונים וקיום אינטראקציה מיידית עם כל הסובבים, שמח מאוד כאשר הגיע דור 4.
דור 4 נקרא גם LTE או G4 והוא מתייחס לטכנולוגיה אחת כאשר כל חברות הסלולר מתכנסות תחתיה. לדור 4 יש קצבי גלישה של עשרות מגה ביט לשנייה, כך שניתן לגלוש במהירות רבה וליהנות מאיכות הוידיאו, הורדת התכנים והאפליקציות, האזנה למוסיקה, שיתוף קבצים שונים – כגון :תמונות, סרטונים, מאמרים וכו'.

דור חסר סבלנות – פעילים זריזים ומספיקים

באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של דור 4 ניתן לבצע גיבוי תכנים במהירות ולפנות מקום עבור תמונות וסרטונים חדשים, ניתן לצפות בסרטים וליהנות מסאונד איכותי ולשחק בשפע משחקים חדשים ומלהיבים יחד עם חברים נוספים, גם אם הם נמצאים במרחק רב זה מזה.
נוסף על כך, מתאימה הטכנולוגיה לאנשי עסקים ומאפשרת להם להזרים מידע במהירות, להעלות קבצים, לשלוט בעסק ממרחק, לבצע שיחות בוידיאו, לשתף את העובדים והשותפים בתכנים חשובים במהירות ולחסוך זמן יקר.

אילו מכשירים תומכים בדור הרביעי ?

יצרני החברות – Samsung ,LG, Blackberry, Sony, Nokia, HTC ו- Apple תומכים בדור הרביעי. בין המכשירים הפופולאריים אשר תומכים בטכנולוגיה החדישה ניתן למצוא את כל דגמי iPhone 5S, כל דגמי iPhone 5C, כל דגמי LG G2 ו- LG G3, SM-G900M – כל הדגמים חוץ מ – Galaxy S5 ועוד. מכשירי הטאבלט אשר תומכים בטכנולוגיית דור 4 הינם: iPad Air Cellular ,iPad Retina Cellular iPad mini Retina Cellular ו – iPad mini Cellular של חברת Apple.

דור 4 – אין מה לומר – יש ממה להתרגש !

ניתן להבין מדוע זוכה הדור הרביעי לפופולאריות שכזו – באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לגלוש במגוון אתרים במהירות שלא נראתה בעבר ומבלי שהאינטרנט יתקע, ניתן לשחק במגוון משחקים יחד עם שחקנים נוספים, להוריד אפליקציות במהירות, להעלות תכנים, תמונות, סרטונים ולשתף אותם עם הרשתות החברתיות, החברים בוואטסאפ וכו' בזמן אמת ועוד.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *