היתרונות של מיקרוסופט אקסס

אתה כאן: דף הבית  > כללי  > היתרונות של מיקרוסופט אקסס

כשמדברים על אקסס מדברים למעשה על סוג של תוכנה לבסיס נתונים ומחולל יישומים, ויש לו לא מעט יתרונות. היתרון הראשון זו העובדה שהוא מיועד לסביבת עבודה קטנה עד בינונית וזה בדיוק מה שהופך אותו מתאים לרוב בעלי העסקים.

יתרון נוסף זו העובדה שמאוד בקלות אפשר לעבוד איתו כי מדובר על כלי שהוא מאוד אינטואיטיבי, מה שאומר שכל בעל עסק שיעשה שימוש באקסס יוכל ללמוד מהר מאוד איך לעבוד איתו. יש הרבה מאוד פונקציות שאקסס יכול לענות עליהם ולכן ניתן לראות שככל השנים עוברות נעשה בו שימוש יותר ויותר נרחב.

הפעולות העיקריות שניתן לבצע בעזרת מיקרוסופט אקסס

מחולל הנתונים מאפשר ביצוע של הרבה מאוד עבודות וזה מה שהופך אותו לנוח כל כך לשימוש יום יומי בניהול העסק. יש בו:

  • מחולל טבלאות ואינדקסים
  • מגנון משוכלל ליצירת קשרי גומלין
  • מחולל טפסים
  • מחולל דוחות ועוד הרבה מאוד פעולות אחרות שהוא מאפשר.

בסופו של דבר כל אדם שמנהל עסק רוצה להיות בשליטה תמיד על מה שקורה ורוצה לדעת שכל המידע אודות העסק מגיע אליו בקלות. זה לא משנה אם מנהל העסק רוצה לדעת האם אחד מהספקים חייב לו סחורה או שאחד מהלקוחות חייב לו כסף, כי בכל מקרה הוא צריך כלי שבעזרתו שליפת הנתונים תתבצע בצורה קלה יותר. זו הסיבה לכך שבימינו בבסיסו של כל עסק עומדת תוכנה משוכללת ואין כמו מיקרוסופט אקסס כדי לנהל את העסק.

התאמת התוכנה לעסק

כדאי לדעת שניתן גם ליצור התאמות ספציפיות של תוכנות קיימות לעסקים שונים ותמיד גם אפשר להזמין שירות של בניית תוכנה באופן מיוחד על פי תנאי העסק וכדאי לנצל זאת בעת הצורך.

מהן היתרונות של מיקרוסופט אקסס למפתחים ומשתמשי קצה?

  • קלה לתפעול – מדובר בתוכנה ידידותית להתקנה ולתפעול שוטף. ממשק התוכנה מזכיר במקצת את אקסל – אחת התוכנות הפופולריות והנפוצות בעולם. תוכנות המבוססות אקסס מאפשרות ניהול קל ופונקציונלי של מסדי נתונים והרבה מאד אינפורמציה בקלות ובמהירות.
  • אינטגרציה – מיקרוסופט אקסס עובדת בהרמוניה מגוון רחב של כלים ואפליקציות נוספות המבוססות על Windows. בנוסף, ניתן להשתמש באקסס כבסיס לפיתוח תוכנות ויישומים כמו למשל SQL, Oracle, Sybase ואחרים.
  • חיסכון כספי – עקב הפופולאריות הרבה שלה, התוכנה זמינה כמעט לכל בית ומשרד בעולם, וללא ספק חסכונית וכלכלית יותר בהשוואה למערכות אחרות עם אותן אפשרויות או אפילו פחות.
  • תמיכה בריבוי משתמשים – ניתן לעבוד במקביל על יישומי אקסס ברשתות של משרדים.
  • יבוא פשוט של נתונים – מיקרוסופט אקסס תומכת ביבוא נתונים וטבלאות מלא מעט תוכנות אחרות.

 

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *