כיצד ניתן לפרסם באינסטגרם

אתה כאן: דף הבית  > רשתות חברתיות  > כיצד ניתן לפרסם באינסטגרם

פרסמתם תמונה חדשה באינסטגרם ואתם רוצים שכמה שיותר גולשים ייחשפו אליה? אתם עומדים לצאת במבצע השקה מיוחדת ורוצים לפרסם את זה באינסטגרם? מעוניינים לזכות בחשיפה מרובה בעמוד שלכם? זה הזמן להתחיל לחשוב על מבצע אינסטגרם עוקבים.

הרעיון הוא מאוד פשוט, בסופו של יום אינסטגרם כמו פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, מעבר להיותן רשתות לשימוש פרטי, הן מיועדות לשיווק ופרסום, הן הדרך שלכם להיחשף יותר בפני קהל לקוחות קיים או פוטנציאלי.  הדרך לעשות את זה היא באמצעות עמוד מוצלח בו יש תמונות ססגוניות (אם מדובר באינסטגרם) או פוסטים מיוחדים וקריאטיביים (אם מדובר בפייסבוק). אך זה לא מספיק שיהיה לכם עמוד יפה אתם צריכים שיהיו לכם עוקבים, כלומר גולשים שיהיו חברים שלכם בעמוד ויעקבו אחרי כל דבר שתעלו, חלקם יעשו לכם לייק, ישתפו את מה שאתם מעלים או יגיבו בצורות שונות. לשם כך עליכם לדאוג למה שאנחנו מכנים מבצע של אינטסגרם עוקבים.

הרעיון הוא מאוד פשוט, זה לא קל להגיע לקהל יעד גדול של עוקבים באופן רגיל, כלומר רק באמצעות פרסום פוסטים או תמונות, לכן אתם יכולים להשתמש בתוכנות שמאפשרות לכם את החשיפה שלכם ברשת אינסטגרם עוקבים אמיתיים אשר יצטרפו לעמוד שלכם. התוכנות מגיעות אל משתמשים קיימים ואלה מצטרפים בעזרתן לעמוד. כך המספרים גדלים, אך חשוב לא פחות הפעילות בעמוד שלכם גדלה.

מדוע חשוב לעלות את מספר העוקבים בעמוד?

לא מדובר כאן בתחרות פופולאריות ביניכם לבין עסקים אחרים, למי יש יותר עוקבים אלא עצם זה שאתם מצליחים לעלות את כמות העוקבים בעמוד שלכם, מאפשרת לכם לקבל חשיפה גדולה יותר וכך תוכלו לפעול בצורות מגוונות יותר מול הקהל הגולשים.

הנה מספר דוגמאות מדוע אם תשקיעו בחשיפה לעמוד אינסטגרם עוקבים שלכם ייהנו יותר ממה שיש לכם להציע.

ראשית, ברגע שאתם חושפים מוצרים, שירותים, מבצעים ועוד, קהל רחב יותר של גולשים נחשף לכך ומספר הלידים שלכם יעלה. הסיכוי שאחוז ההמרות יעלה גם כן, הוא גבוה.

שנית, קל לכם לערוך מבצעים או הנחות לקהל ממוקד יותר, מאחר ואתם מגדילים את נפח הקהל, זה הרבה יותר משתלם לפעול במסלולים ספציפיים לקהל מסוים.

שלוש, תוכלו לבצע שיתופי פעולה עם עמודים אחרים, שכן יש לכם מה להציע להם, תהפכו להרבה יותר אטרקטיביים עבורם.

ארבע, תוכלו להשתמש בעמוד בשביל לקדם לא רק מוצרים ושירותים אלא גם אמצעים אחרים, כמו עמוד פייסבוק או אתר אינטרנט. כמובן שתוכלו ליצור קידום הדדי של כל המערכות אשר עומדות לרשותכם בו זמנית.

חמש, באמצעות חשיפה מוגברת בעמוד אינסטגרם עוקבים יוכלו ליהנות מחשיפה לדברים שונים שאתם עורכים או משווקים, שהם לא היו מודעים לכך.

שש, חשיפה גדולה של עמוד אינסטגרם תאפשר לכם להימנע משימוש באמצעים אחרים שעולים כסף ובכך תחסכו בהוצאות שלכם.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *