מה הקשר בין וידאו וקידום אתרים?

אתה כאן: דף הבית  > קידום אתרים  > מה הקשר בין וידאו וקידום אתרים?

איך סרטוני וידאו קשורים לתחום קידום האתרים?

כאשר אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו אנחנו חייבים לעשות זאת בדרך יצירתית מאוד. יש הרבה מאוד דרכים יצירתיות לקדם את העסק שלנו ולשווק אותו כאשר אחת הדרכים הכי טובות היא לבנות לו אתר אינטרנט.

כאשר יש לנו אתר אינטרנט אנחנו צריכים לקדם אותו כך שהוא יהיה במיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. אחת הדרכים שיכולה לסייע לנו לקדם את העסק ואת האתר שלנו באינטרנט היא הפקה של סרטונים מותאמים אישית. הקשר בין וידאו וקידום אתרים הוא קשר ישיר. כאשר יש לנו סרטון ויראלי אנחנו יכולים לקדם את האתר שלנו באופן פלאי ובאופן שישתלם לנו מאוד בטווח הקרוב ובעתיד הרחוק.

מה הקשר בין וידאו וקידום אתרים – למה חשוב לשלב סרטוני וידיאו באתר שלנו?

הקשר בין וידאו וקידום אתרים הוא קשר של תוכן ומשמעות. סרטוני וידאו יכולים להעניק לכל אתר תוכן ומשמעות מקוריים ובעלי איכות. כאשר אנחנו בוחרים להפיק באופן אישי סרטונים תדמיתיים לעסק שלנו אנחנו צריכים להפיק סרטים איכותיים מאוד שיש בהם הומור וערך מוסף. חשוב שנפיק סרטונים שרלוונטיים לתחום העיסוק שלנו וגם לקהל הלקוחות אליו אנחנו פונים.  וידאו עוזר להקטין את שיעור הנטישה ולהגדיל את היקף השימוש באתר (כל עוד עשוי טוב כמובן).

אם אנחנו פונים לקהל לקוחות של אנשים צעירים כדאי לנו להפיק סרטונים שידברו בשפה ובעולם הדימויים שלהם. חשוב להפיק סרטונים שיהיה בהם גם הומור אבל גם מידע רלוונטי שיסקרן ויעורר אצל הגולשים התרגשות. ככל שהגולשים יותר יתרגשו ויגיבו באופן רגשי יותר לסרטונים שלנו כך הם יזכרו יותר את העסק שלנו ויביאו יותר עניין בשירותים שאנחנו מציעים ובמוצרים השונים שלנו.

מה הקשר בין וידאו וקידום אתרים ברשתות החברתיות

הקשר בין וידאו ובין התחום של קידום אתרים הוא קשר עשיר מאוד. פעמים רבות ניתן לקדם את האתר שלנו ברשתות חברתיות שונות כמו פייסבוק בעזרת סרטונים מעניינים מאוד. חשוב שנעצב סרטונים שיכולים לגרום לעניין ולבאז אצל הגולשים. ככל שיותר גולשים ישתפו את הסרטונים של החברה שלנו כך החשיפה שאליה העסק שלנו יזכה תהיה גדולה יותר.

חשוב שהתוכן של הסרטונים יהיה עדכני ומקורי מאוד. אנחנו יכולים להפיק את הסרטונים כך שהם יהיו מאוד עשירים בדימויים ומאוד שמחים. חשוב שהאווירה בסרטונים תהיה חיובית ולא שלילית. בסרטונים אנחנו צריכים להראות לגולשים למה כדאי להם להפוך להיות לקוחות שלנו ואיך אנחנו יכולים להעניק את השירות הטוב ביותר.

 

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *