פיתוח אפליקציות לאייפון

אתה כאן: דף הבית  > פיתוח אפליקציות  > פיתוח אפליקציות לאייפון

מדי שנה מיליוני יזמים מפתחים אפליקציות שונות ושואפים להיות הסטארט אפ הישראלי הבא. במידה וגם אתם שואפים להוציא אפליקציה למכשיר iOS ולהיות הלהיט הבא של ה-AppStore הכנו עבורכם מדריך למתחיל שיסייע לכם להכין את כל מה שצריך…

קצת על iPhone: אייפון הוא טלפון חכם של חברת Apple. האייפון הראשון יצא בשנת 2007 והפך ללהיט היסטרי בעולם כולו. הממשק הידידותי הוביל להצלחת האייפון וזכה לאהדה רבה בקרב המשתמשים ברחבי העולם. מערכת ההפעלה העדכנית ביותר היא iOS 8 והגרסה האחרונה של האייפון נכון להיום היא iPhone6.

כמה עובדות שלא ידעתם על פיתוח אפליקציות למכשירי הiPhone:

  • לא ניתן לפתח אפליקציה לאייפון במחשב Windows: רבים אינם מודעים כלל לתהליך פיתוח האפליקציות. בדיוק בדומה למשפט המפורסם: "ברומא התנהג כרומאי", כך גם בפיתוח מכשיר האייפון. על מנת לפתח אפליקציה המתאימה לאייפון תצטרכו להשתמש במחשב Mac ורק במחשבים בהם קיימת מערכת ההפעלה של iPhone.
  • נרשמתם לתוכנית המפתחים של אייפון? בכדי להתחיל לפתח את האפליקציה לאייפון ולנסות אותה בזמן אמת עליכם להיפרד מ-99$ ברישום לתוכנית המפתחים ושימוש בחנויות האפליקציות של מכשירי ה-iOS. כחלק מהשלבים עליכם לשלוח פקס למשרדי Apple על מנת להתחיל בתהליך.
  • שפת התכנות לכתיבת אפליקציות לאייפון: שפת התכנות לכתיבת אפליקציות המתאימות לאייפון היא Objective-C. שפת התכנות הנ"ל דומה במיוחד לשפות תכנות כמו Java ושפת התכנות C++.
  • אישור האפליקציה: על מנת שהאפליקציה שלכם אכן תופיע בחנות של AppStore עליכם לשלוח אותה לתהליך אישור שמתבצע על ידי חברת Apple.
  • כיצד לשווק את האפליקציה? אחת השיטות הפופולריות ביותר לשיווק האפליקציה היא באמצעות גרסת דמו.

פיתוח מקצועי לאפליקציה מנצחת!

חשבתם על רעיון לאפליקציה? אנו ממליצים לכם להצטרף לשורותינו ולהוביל את האפליקציה שלכם באמצעות אפיון, ממשק ידידותי ופיתוח אפליקציה מקצועי למקומות הראשונים בחנות AppStore. מדי שנה אנו מסייעים לעשרות יזמים בתהליך פיתוח האפליקציה באופן מקצועי ואיכותי.אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולקרוא מגוון רחב של מאמרי מידע וטיפים שונים שיסייעו לכם להתחיל עם תהליך פיתוח האפליקציה. אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ מקצועי.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *