קידום אתרים בגוגל – משימה למקצוענים

אתה כאן: דף הבית  > קידום אתרים  > קידום אתרים בגוגל – משימה למקצוענים

ההבדלים בין העבודה המקצועית בתחום הקידום לבין העבודה הפחות מקצועית באים לידי ביטוי בתוצאות. אם נחוצות לכם תוצאות טובות ומהירות, אין מקום לפשרות, נחוצה לכם עבודת קידום מקצועית. קידום אתרים בגוגל הוא תחום דינמי, אחת למספק חודשים מעדכנת חברת גוגל את האלגוריתם האחראי לסריקת האתרים וקביעת הדירוג במנועי החיפוש. רוב האתרים הגדולים המתבססים על וותק ועבודת קידום מקצועית אינם מושפעים מהעדכונים, האתרים הקטנים והחדשים יותר הם הנפגעים העיקריים משינוי האלגוריתם.

אנשי המקצוע בתחום יודעים כי בכדי לישון בשקט בידיעה כי האתרים שלהם מקודמים כהלכה ונהנים ממקום יציב בתוצאות החיפוש, יש לבסס את תהליך הקידום על איכות. קידום אתרים בגוגל זוכה לתוצאות הטובות ביותר כאשר הוא מתבסס על תכנים מקוריים ואיכותיים המעניקים ערך מוסף לגולשים, קישורים נכנסים ממקור איכותי, אתרי תמיכה טובים ותוספים איכותיים כמו סרטוני וידאו או פעילות תומכת ברשתות החברתיות. חברת גוגל בוחנת את הערך המוסף אותו מעניק האתר לגולשים תוך ניתוח התנהגותם, כאשר הגולשים מבלים זמן משמעותי באתר וממליצים עליו לחבריהם, תזכו לנקודות נוספות.

כיצד לשפר את חווית הגולשים באתר?

חשוב לזכור לכל אורך הדרך כי האתר נכתב למען הגולשים ולא למען מנועי החיפוש, כאשר האתר טוב לגולשים הוא טוב גם למנועי החיפוש. חברת גוגל הצליחה לשפר את האלגוריתם הסוקר את האתרים לרמה המאפשרת את סקירת חווית הגולשים מהאתר. אם בעבר היו צרכים שונים למנועי החיפוש ולגולשים, כיום הצרכים זהים. כל תכנית קידום אתרים בגוגל יש לכוון תוך מחשבה על טובת הגולשים והצרכים שלהם.

אלו אתרים הגולשים אוהבים?

  1. אתרים קלים להתמצאות, הגולשים אינם מגלים סבלנות כלפי אתרים בהם לא ניתן למצוא את מבוקשם בתוך כמה שניות.
  2. אתרים המשלבים תוכן איכותי ומקורי המציע ערך מוסף לגולשים וכתוב בצורה קולחת ונוחה לקריאה.
  3. עיצובים נעימים העין המשלבים צבעים סולידיים, סגנון מודרני ופשטות. אתרים מעוצבים ייתר על המידה יביאו עמם זמן טעינה ממושך, הגולשים יאבדו את הסבלנות ויעברו אל המתחרים.
  4. שלבו באתר תמונות וקבצי וידאו במידה הנכונה, הגולשים זקוקים לתמונות.
  5. הקפידו לעדכן את האתר לעתים קרובות, הגולשים ומנועי החיפוש מעדיפים אתרים מעודכנים.

תכנית קידום אתרים בגוגל המורכבת על ידי אנשי מקצוע תכיל כמה תחומי פעילות. חברות הקידום הגדולות נהנות ממערך לוגיסטי המאפשר להן להעניק לכל אתר חדש תנופת קידום מהירה. בתוך זמן קצר האתר מצליח להיכנס אל מנועי החיפוש ולהתקדם אל המיקום המבוקש בעבורו. סוד ההצלחה הוא חריצות, נחישות, מקצועיות ויידע מקצועי, הרבה יידע מקצועי עדכני.

המאמר נכתב ע"י מומחה קידום אתרים של חברת Xsite seo.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *