קידום אתרים מקצועי - מה זה SEO ולמי זה נחוץ?

אתה כאן: דף הבית  > קידום אתרים  > קידום אתרים מקצועי - מה זה SEO ולמי זה נחוץ?

קידום אתרים מתבצע באמצעות שורה של פעולות המהוות אופטימיזציה למנועי חיפוש ובאנגלית Search Engine Optimization ובראשי תיבות – SEO. פעולות אלה אמורות להגביר תנועה אל האתר וממנו על ידי חיפושים טבעיים. קידום אתרים אורגאני ( בניגוד לקידום ממומן) אמור לגרום להגברת התנועה על ידי שורה של פעולות מוכוונות מטרה.

תכלית הקידום וייעודו הם להביא את האתר למקומות הראשונים בעמוד הראשון במנוע החיפוש הגדול והעיקרי (אשר כ- 90% מכלל כל החיפושים במנועי החיפוש השונים בישראל מתבצע באמצעותו)
למיקום האתר שלכם בגוגל יש חשיבות מכרעת ,לא אחת קריטית, לסיכוי לאפשר לגולשים רבים להיחשף אליו ובאמצעותו אל השירות או אל המוצר שאתם מציעים. אם הקידום האורגאני לא יביא אתכם אל העמוד הראשון אתם עולים להיבלע במרחבי הרשת ולהיעלם בה. הסיכוי שגולשים יגיעו אליכם באמצעות גוגל קלוש ביותר.

קידום אתרים מקצועי הוא אפוא סם חיים עבור בעליהם. הוא מתבצע על ידי הטמעת מלות מפתח לתחום שבו האתר שלכם עוסק, שיפור הקוד שלו, העשרתו בתכני ם חדשים, עדכניים, שיביאו תועלת ללקוח ויספקו לו עניין וחוויית גלישה. חשוב שפעולת הקידום תתבצע הן על ידי העשרה ושדרוג מתמידים של תכני האתר וממשקיו כדי ליצור חוויית גלישה בו והן על ידי פעילות מחוץ לו כדי לטוות רשת של קישורים אליו.

קידום אתרים מקצועי חשוב על מנת למצד ולמתג אותו בתודעת הגולשים כאתר שחשוב וכדאי לגלוש בו מאחר שהוא נותן מענה לביקוש ולצרכים שונים. יש בו מה שאנשים רבים מחפשים. קידום רציף ומתמשך שלו מעצים את כוחו ומדגיש את נוכחותו. גוגל מזה זאת ומעניק לו יתרון יחסי על פני אתרים אחרים במיקום מועדף.

כל בעל אתר שמציע מוצר או שירות ודאי יוכל להגיד לכם כי קיים קשר הדוק ומובהק בין שיפור מיקומו של האתר בגוגל לבין גידול בביקוש למוצר או לשירות שהוא מספק וממילא לגידול בהכנסותיו.
קידום אתרים אפקטיבי צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע היות שלמנוע החיפוש גוגל יש יותר מ- 200 פרמטרים שעל פיהם הוא מדרג את האתרים בעמודיו. אין הכרח להכיר ואף לא לנהוג על פי כולם אבל ודאי לפי המרכזיים והחשובים שבהם.

ניתן לומר כי קידום אתרים בכלל וקידום אתרים מקצועי חיוני לכל אתר. כאשר רשת אינטרנט מהווה את שירת המסחר והעסקים הגדולה והאפקטיבית ביותר וכאשר הסיכוי שלכם להגיע אל קהלי יעד רבים ככל האפשר בהנחה מסובבת כי מהם ייווצר גרעין הלקוחות הגדול והמשמעותי שלכם מצדיקה ואף מחייבת השקעת משאבים בנושא זה, אשר אי אפשר להפריז בחשיבותו.

באופן גס ( אבל נכון ואמתי) ניתן לומר כי אם אתם לא שם – ברשת בכלל ובעמוד הראשון של מנוע החיפוש הגדול והמרכזי בה גוגל בפרט- אתם לא קיימים כלל. מכאן נובעת ונגזרת חשיבות המאמץ המתמיד שעליכם להשקיע בקידום האתר, רצוי ומומלץ על ידי חברת קידום מקצועית. זו השקעה שאין כדאית, משתלמת ומועילה ממנה.

סגור תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *